MAXICUT 34-450 polomáčané

MaxiCut® sú navrhnuté a vyvinuté ako priedušné rukavice odolné voči prerezaniu, obsahujú lycru a protiporezné vlákno, ktoré spájajú ochranu voči porezaniu s komfortom, flexibilitou a obratnosťou v suchých prostrediach.

• Úroveň ochrany proti prerezaniu 3

• Inovatívne vlákna nakupujeme základné prísady, aby sme vyvinuli naše vlastné unikátne nite a vlákna s vysokou výkonnosťou, ktoré poskytujú odolnosť voči prerezaniu, pričom zachovávajú vysokú úroveň komfortu.

• Zosilnenie medzi palcom a ukazovákom zlepšuje odolnosť voči prerezaniu a predlžuje životnosť rukavice na prirodzene slabom mieste.

• 360° priedušnosť patentovaný mikropenový nitrilový poťah ponúka 360° priedušnosť, čím ju robí najpriedušnejšou rukavicou odolnou voči prerezaniu na trhu.

• Tvar, priľnavosť a pocit napodobňujú “ruku v pokoji” a znižujú únavu ruky a zvyšujú komfort. Najnovšia technológia pletenia - využitá na vytvorenie hladkých a zaoblených končekov prstov, zlepšuje citlivosť končekov prstov. Súvislá penetrácia podšívky z nitrilu, dotvára jemnú podšívku, ktorá je v kontakte s pokožkou.

• Optimalizovaná priľnavosť dosiahnutá prostredníctvom povrchovej úpravy s mikro-čiapočkami, umožňuje kontrolované uchopenie.

 

Aplikácie: 

Manipulácia s keramikou, vlnitým plechom,
nezačistenými predmetmi, sklenenými tabuľami,
formami na vstrekovanie plastu, plechom s ostrými
hranami, malými ostrými predmetmi.
Logistika a skladovanie
Údržba
Primárna, sekundárna a konečná montážKód produktu: A3032
Veľkosť: 6, 7, 8, 9, 10, 11
Norma: EN 388 4331
Materiál: úplet: protirezné vlákno/lycra/ polyester, máčanie: nitrilová pena, hrúbka dlane: 1,2 mm
Balenie: 12 párov

6,86 € bez DPH

8,23 € s DPH


MAXICUT 34-450 polomáčané - podobné produkty