MAXIFLEX ACTIVE 34-824 polomáčané

MaxiFlex® Active™ je navrhnutá a vyvinutá ako priedušná rukavica, a poskytuje „efekt zameraný na zdravie“ počas a po práci prostredníctvom uvoľňovania tisícov zapuzdrených špeciálnych mikroprísad, ktoré obsahujú Aloe Vera, vitamín E a výťažky z morských chalúh.
Technologická platforma AirTech® : 360° priedušnosť - patentovaný mikropenový, nitrilový poťah ponúka 360° priedušnosť, čím ju robí najpriedušnejšou rukavicou na trhu v súčasnosti.
Technologická platforma ErgoTech® O 25 % tenšia - ako väčšina penových nitrilových rukavícna trhu, pričom ponúka dvojnásobnú mechanickú výkonnosť. Tvar, priľnutie a pocit - napodobňujú “ruku v pokoji” a znižujú únavu ruky a zvyšujú komfort. Najnovšia technológia pletenia - využitá na vytvorenie hladkých a zaoblených končekov prstov zlepšuje citlivosť končekov prstov. Súvislá penetrácia podšívky - z nitrilu, dotvára jemnú podšívku, ktorá je v kontakte s pokožkou.
Rukavice MaxiFlex® majú výbornú trvanlivosť a vydržia 18 000 cyklov odierania na milimeter, a to vďaka použitiu technológie poťahu DuraTech® na poťah rukavice. Rukavice MaxiFlex® majú dvojnásobnú trvanlivosť na milimeter poťahu v porovnaní s inými rukavicami v tejto triede.
Dĺžka: 250mm, hrúbka dlane: 1 mm

Je potrebné objednávať na celé balenia, inak budú objednávky automaticky zaokrúhľované.Kód produktu: A3043
Veľkosť: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Norma: EN 388 (4131)
Materiál: úplet: nylon /lycra/ máčanie: nitrilová pena
Balenie: 12 párov

3,52 € bez DPH

4,22 € s DPH


MAXIFLEX ACTIVE 34-824 polomáčané - podobné produkty