Milí zákazníci, vitajte v našom vynovenom e-shope. Pri nákupe nad 50,- € máte dopravu zdarma. Množstevné zľavy - pri nákupe nad 100 € - 3 %, 200 € - 5%, 400 € - 7%, 800€ - 9%. .... Chránená dielňa - možnosť náhradného plnenia.

Informácie o našej firme

Od roku 2007 máme otvorenú maloobchodnú predajňu v Prievidzi na Košovskej ceste 28 – (bývalý areál PRIMA ZDROJU). Neváhajte a príďte nás navštíviť. Teší sa na Vás príjemná a odborne zaškolená obsluha.
Na predajni je možné platiť platobnou kartou.
Na kamennej predajni nemáme všetok tovar, ktorý je možné zakúpiť cez e-shop.
 
Poskytujeme firemné potlače na Vaše odevy. Cena potlače závisí od počtu odevov a typu Vášho loga.
V prípade záujmu vieme vyhotoviť aj šité logo.
Minimálny počet na potlač je 5 ks odevov.
 
Cena loga sa určuje na vyžiadanie. (Pošlite nám svoju požiadavku na obchod@habala.sk a my Vám vypracujeme cenovú ponuku).
Návrhy lôg nevypracovávame, logo je potrebné zaslať v elektronickej forme.
V našej ponuke nájdete tiež produkty značky Malfini – v online katalógu. Katalóg
Súčasťou bezpečnosti práce a požiarnej ochrany je používanie bezpečnostného značenia. Ponúkame symboly jednotlivých skupín značiek, kombinované značky vo vodorovnom, rovnako aj v zvislom prevedení, elektroinštalačné samolepky, káblové a revízne štítky, či iné technické samolepky.
 
Kompletný katalóg bezpečnostného značenia: Katalóg na stiahnutie
Aktuálny cenník bezpečnostného značenia: Cenník
Na požiadanie Vám dodáme aj neštandardné bezpečnostné značenie.
Vyrábame pracovné odevy v rôznych farebných a druhových vyhotoveniach. Prispôsobujeme sa požiadavkám odberateľov pri kombinácii strihov, gramáži a ladení farieb. V prípade záujmu kontaktujte naše obchodné oddelenie (lutkova@habala.sk)
 
Vyrábame uteráky a utierky s tkaným logom.
Technológia výroby
 
Výroba uterákov a osušiek je prácou profesionálneho tímu ľudí, ktorí vedia ako Vám najlepšie vyhovieť a poradiť. Technológia je postavená na princípe technologickej komplexnosti, t.j. spracovanie suroviny "bavlna", výroba priadze, tkanie uterákov, šitie uterákov až po samotné balenie.
 
Vytkávanie vzorov
 
Tkacia technológia bola postupne doplnená o ďalšie elektronické vzory, ktoré sú pripravené splniť akékoľvek prianie zákazníka. V oblasti tvorby vzorov sa spolupracuje s poprednými odborníkmi. Tieto výrobky nachádzajú uplatnenie v oblasti pracovných pomôcok, obchodov, hotelových zariadení, kancelárií a reklamných agentúr.
 
Vyrábame:
uteráky pracovné
uteráky pre domácnosť a kancelárie
reklamné uteráky s logom
vaflové uteráky
utierky
V prípade záujmu kontaktujte naše obchodné oddelenie (lutkova@habala.sk)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie