Informácie o našej firme

Od roku 2007 máme otvorenú maloobchodnú predajňu v Prievidzi na Košovskej ceste 28 – (bývalý areál PRIMA ZDROJU). Neváhajte a príďte nás navštíviť. Teší sa na Vás príjemná a odborne zaškolená obsluha.
Na predajni je možné platiť platobnou kartou.
Na kamennej predajni nemáme všetok tovar, ktorý je možné zakúpiť cez e-shop.
 
Poskytujeme firemné potlače na Vaše odevy. Cena potlače závisí od počtu odevov a typu Vášho loga.
V prípade záujmu vieme vyhotoviť aj šité logo.
Minimálny počet na potlač je 5 ks odevov.
 
Cena loga sa určuje na vyžiadanie. (Pošlite nám svoju požiadavku na obchod@habala.sk a my Vám vypracujeme cenovú ponuku).
Návrhy lôg nevypracovávame, logo je potrebné zaslať v elektronickej forme.
V našej ponuke nájdete tiež produkty značky Malfini – v online katalógu. Katalóg
Súčasťou bezpečnosti práce a požiarnej ochrany je používanie bezpečnostného značenia. Ponúkame symboly jednotlivých skupín značiek, kombinované značky vo vodorovnom, rovnako aj v zvislom prevedení, elektroinštalačné samolepky, káblové a revízne štítky, či iné technické samolepky.
 
Kompletný katalóg bezpečnostného značenia: Katalóg na stiahnutie
Aktuálny cenník bezpečnostného značenia: Cenník
Na požiadanie Vám dodáme aj neštandardné bezpečnostné značenie.
Vyrábame pracovné odevy v rôznych farebných a druhových vyhotoveniach. Prispôsobujeme sa požiadavkám odberateľov pri kombinácii strihov, gramáži a ladení farieb. V prípade záujmu kontaktujte naše obchodné oddelenie (lutkova@habala.sk)
 
Vyrábame uteráky a utierky s tkaným logom.
Technológia výroby
 
Výroba uterákov a osušiek je prácou profesionálneho tímu ľudí, ktorí vedia ako Vám najlepšie vyhovieť a poradiť. Technológia je postavená na princípe technologickej komplexnosti, t.j. spracovanie suroviny "bavlna", výroba priadze, tkanie uterákov, šitie uterákov až po samotné balenie.
 
Vytkávanie vzorov
 
Tkacia technológia bola postupne doplnená o ďalšie elektronické vzory, ktoré sú pripravené splniť akékoľvek prianie zákazníka. V oblasti tvorby vzorov sa spolupracuje s poprednými odborníkmi. Tieto výrobky nachádzajú uplatnenie v oblasti pracovných pomôcok, obchodov, hotelových zariadení, kancelárií a reklamných agentúr.
 
Vyrábame:
uteráky pracovné
uteráky pre domácnosť a kancelárie
reklamné uteráky s logom
vaflové uteráky
utierky
V prípade záujmu kontaktujte naše obchodné oddelenie (lutkova@habala.sk)