O nás

Niečo o Nás

Naša história sa začala písať od roku 2002, kedy ako živnosť „Juraj Habala“ sme sa venovali prevažne kontrolám hasiacich prístrojov a predaju osobných ochranných  pracovných prostriedkov.

V Roku 2007 sme založili spoločnosť HABALA, s. r. o., a taktiež sme v tomto roku otvorili aj maloobchodnú predajňu na Košovskej ceste v Prievidzi.

Postupne sme naše portfólio rozšírili o služby v oblasti bezpečnosti práce, požiarnej ochrany, odpadového hospodárstva a civilnej ochrany.

Od roku 2010 vlastníme štatút chránenej dielne, kde je možnosť využiť náhradne plnenie. Viac info tu: chránená dielňa.

Vyrábame pracovné odevy v rôznych farebných a druhových vyhotoveniach. Prispôsobujeme sa požiadavkám odberateľov pri kombinácii strihov, gramáže a ladení farieb.

Poskytujeme firemné potlače (logá) na odevy. V prípade záujmu vieme vyhotoviť aj šité logo.
Cena loga sa určuje na vyžiadanie. Pošlite nám svoju požiadavku na obchod@habala.sk a my Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Zabezpečujeme dovoz tovaru a komplexnú starostlivosť o zákazníka. Medzi našich spokojných odberateľov patria spoločnosti ako je YURA Corporation Slovakia, s.r.o., GEWIS - Slovakia s.r.o., SAD Prievidza a.s., Slovenská autobusová doprava Trenčín a.s., SEJONG Slovakia, s.r.o. a mnoho ďalších.  

Súčasťou bezpečnosti práce a požiarnej ochrany je používanie bezpečnostného značenia. Ponúkame symboly jednotlivých skupín značiek, kombinované značky vo vodorovnom, rovnako aj v zvislom prevedení, elektroinštalačné samolepky, káblové a revízne štítky, či iné technické samolepky. Na požiadanie Vám dodáme aj neštandardné bezpečnostné značenie. 
Katalog bezpečnostného značenia tu.