Milí zákazníci, vitajte v našom vynovenom e-shope. Pri nákupe nad 50,- € máte dopravu zdarma. Množstevné zľavy - pri nákupe nad 100 € - 3 %, 200 € - 5%, 400 € - 7%, 800€ - 9%. .... Chránená dielňa - možnosť náhradného plnenia.

Doprava a platby

 

Na stranke sa pracuje..

 

DOPRAVA

Zaslanie doručovacou službou Packeta (Zásielkovňa) cena 2,40 Eur s DPH, cena je kalkulovaná za 1 balík do 5 kg a do hodnoty 700 Eur. Dodanie do 1-2 prac. dní odo dňa expedície

Zaslanie kuriérskou službou Kurier123cena 4,80 Eur s DPH, cena je kalkulovaná za 1 balík do 5 kg a do hodnoty 300 Eur. Dodanie do 1-2 prac. dní odo dňa expedície

Zaslanie prostredníctvom Slovenskej poštycena 6,- Eur s DPH, cena je kalkulovaná za 1 balík do 5 kg a do hodnoty 300 Eur.

Dovoz - po dohode s predávajúcim.


Ak chcete kontakt s kuriérom pri doručovaní minimalizovať, môžete objednávku uhradiť bankovým prevodom z Vášho účtu.

Pri preberaní tovaru sa uistite, že Váš tovar Vám bol dodaný bez poškodenia. Kuriér je povinný Vám umožniť zásielku skontrolovať, prípadne aj rozbaliť. Ak objavíte akékoľvek poškodenie, tovar nepreberajte, alebo aspoň preberte s výhradami, ktoré zaznamenáte u kuriéra a balík si odfoťte pre prípadné ďalšie reklamačné konanie voči kuriérskym spoločnostiam. Kontaktujte nás neodkladne, najneskôr v daný deň preberania tovaru.
Iba takto je možné reklamovať poškodenie pri preprave.

Osobný odber 

- všetky objednávky    0,00 €

 

PLATBY

- platba prevodom vopred na účet
- platba dobierkou

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie