BESTARD

Značka Bestard bola založená v roku 1940 v malom mestečku Lloseta na ostrove Malorka. Vyvinula sa z malého rodinného podniku v uznávanú spoločnosť na španielskom aj medzinárodnom trhu. Vo svojich začiatkoch sa podnik zameriaval na výrobu pánskej obuvi na mieru, neskôr v 70. rokoch sa spoločnosť začala špecializovať na horskú obuv, ktorá sa v súčasnosti predáva vo viac ako 30 krajinách sveta. Továreň a veľká časť výroby je dodnes situovaná v mestečku Lloseta, mieste s dlhou tradíciou horských aktivít.

Hlavným cieľom spoločnosti je vyrábať topánky s najvyššou kvalitou a najmodernejšou technológiou. Spoločnosť kombinujte svoje know-how a kvalitu tradičnej výroby s neustálym technickým vývojom v oblasti dizajnu a materiálov, často v spolupráci s poprednými spoločnosťami v oblasti výskumu, vývoja a kvalitných technických materiálov.

Prezrite si našu ponuku topánok značky Bestard, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou, a teda sú nielen dobrou ekonomickou investíciou, ale podporujú aj udržateľnosť.

2 položiek celkom
Voľnočasové trekingové poltopánky CXS BESTARD RANDO II
Tip
€134,95

Voľnočasové outdoorové poltopánky....

+ ďalšie
0000-05280
Voľnočasová členková obuv CXS BESTARD TRAVESSA
Tip
€151,60

Členková outdoorová obuv. 2210-003-500-00

+ ďalšie
0000-05474

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom