O spoločnosti ATG®

O spoločnosti ATG®

 

V roku 1992 založil na Srí Lanke John Ward súkromnú spoločnosť pod názvom John Ward Ceylon, ktorá bola neskôr premenovaná na ATG® Lanka Limited. Firma má niekoľko výrobných prevádzok na Srí Lanke a zamestnáva viac ako 4000 ľudí.

Pôsobí celosvetovo a má sieť predajných partnerov v rámci viacerých kontinentov a regiónov. Svojich predajných partnerov podporujú prostredníctvom mnohých školení, aby zabezpečili, že sú dostatočne kvalifikovaní poskytovať služby zákazníkom profesionálne a rýchlo.

Spoločnosť je plne integrovaným výrobcom a kontroluje všetky elementy výroby. Od potiahnutia, spriadania vlákien, cez pletenie podšívok a poťahovanie, až po konečné úpravy a balenie. Vo výrobe pracujú podľa noriem ISO 9001, ktorými kontrolujú výrobný proces a tak môžu stále poskytovať vysokú kvalitu rukavíc. Spoločnosť je výnimočná v tom, že ani jeden prvok akéhokoľvek ich produktu nieje OUTSOURCOVANÝ, čo znamená, že nieje od iného výrobcu.

Ponúkajú rukavice, ktoré sú príjemné pre pokožku, trvácne a v neposlednom rade pohodlné. Ruky sú náš najdokonalejší pracovný nástroj a treba sa o ne starať najlepšie ako vieme, preto nám spoločnosť ATG® navrhuje, vyvíja a vyrába rukavice, ktoré zlepšujú výkonnosť našich rúk.

Organizácia Skin Health Alliance zaručuje, že rukavice sú dermatologicky akreditované a pred zabalením vyprané, čo nám dáva pocit ,,sviežosti po vybalení ".

 

Firma si dáva pozor aj na zloženie rukavíc, preto všetky zložky sú v súlade s normou REACH a žiadny z výrobkov neobsahuje SVHC.
SVHC sa nazývajú ,,látky vzbudzujúce veľmi veľké obavy". Ide o látky, ktoré môžu mať veľmi vážne účinky na zdravie ľudí ako napríklad karcinogény, mutagény a podobne.

Neprestajne vyvíjajú rôzne technologické platformy, ktoré sa podieľajú na pohodlí rukavíc ako napríklad technológia AIRtech®, ERGOtech®,, Tritech® a rôzne ďalšie...

Domov

 

Zdroje: https://www.atg-glovesolutions.com/sk