ATG® technológie

ATG® technológie rukavíc

 

Spoločnosť neprestajne vyvíja rôzne technologické platformy, ktoré sa podieľajú na pohodlí rukavíc:

Technológia AIRtech®

Táto technológia poskytuje 360° priedušnosť pre ruku. Bola navrhnutá a vyvinutá na zvýšenie pohodlia obmedzením hromadenia tepla v rukavici. Dnes na trhu neexistuje nič podobné. Používa sa na miestach, kde je aplikovaná povrchová vrstva prostredníctvom patentovanej mikro-penovej nitrilovej povrchovej vrstvy. Tieto drobné bublinky vytvárajú sieť mikroskopických tunelov na prirodzené rozptyľovanie tepla, čo umožňuje aby mohla ruka dýchať.

Technológia ERGOtech®

Zameriava sa na to, aby rukavice fungovali ako druhá koža. Sústreďuje sa na maximalizovanie tvaru rukavíc.

Technológia TRItech®

Už u názvu nám môže byť jasné, že táto technológia bude pozostávať z 3 komponentov. Má 3 vrstvy a každá jedna má svoju dôležitú úlohu. Keď sa tieto materiály spoja vzniká pevný, pružný ale najmä pohodlný kompozit.

Technológie na dosahovanie čo najlepších vlastností rukavíc:

  • CUTtech- ochrana proti porezaniu
  • GRIPtech- zlepšuje priľnavosť rukavíc
  • THERMtech- ochrana pred teplom alebo chladom
  • DURAtech- dlhotrvácnosť rukavíc
  • LIQUItech- ochrana pred olejmi, kvapalinami a chemikáliami

 

 


 Teplé ruky zchladí, udržiava v suchu a necháva priestor produktivite

Tým, že ruky sú v neustálom pohybe a majú zvýšenú teplotu sa aktivuje technológia nazývaná AD-APT®, ktorá uvoľňuje z rukavíc prírodnú a chladivú látku. Táto látka udržuje ruky v suchu a v chlade. Aj keď sa táto zložka dostáva do kontaktu s kožou, v žiadnom prípade nenarušuje prirodzenú schopnosť tela termoregulácie (regulovanie teploty tela). Je navrhnutá a vyrobená tak, aby vydržala po celú dobu životnosti rukavíc a hlavne prežije aj zásah práčky.

Ad-Apt®

Spojenie všetkých spomenutých technológií a inovácií zaručuje pohodlnosť a jedinečnosť rukavíc. Každé rukavice sú iné a preto navštívte našu stránku a vyberte si tie najvhodnejšie pre vašu pracovnú ale aj nepracovnú činnosť.

ZDROJ: https://www.atg-glovesolutions.com/sk/pre-o-s-rukavice-atg